Archiwum

01 06

Dzień Dziecka z Rugby

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 22 w Siedlcach miały okazję zapoznać się z owalną piłką podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka, a także 25-lecia placówki.

Setka dzieci w wieku 3-6 lat uczestniczyła w cyklu konkursów i zabaw z wplecionymi w nie elementami gry w rugby. Bieg z piłką, przekładanie piłki w biegu, rzut do celu, prowadzenie piłki nogą po ziemi to tylko niektóre elementy z rugbowego ABC, chętni mogli też spróbować kopów z ziemi. Był też konkurs przeciągania liny pomiędzy całymi oddziałami, możliwość obejrzenia wnętrza karetki reanimacyjnej oraz wspólny posiłek na świeżym powietrzu. Oddziały otrzymały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w imprezie, a wszystkie dzieci słodycze ufundowane przez firmę Wedel.

Imprezę wymyślili, zorganizowali i przeprowadzili Tomasz Radzikowski i Piotr Wedziuk. Dzięki nim po raz pierwszy dzieci w tak młodym wieku miały kontakt z piłką i elementami rugby, to właśnie jest droga do budowy w przyszłości silnego siedleckiego rugby...

Więcej zdjęć w Galerii...

 

Galeria

Komentarze

~Dobry PomysłEkspert2011-06-06 09:15:35

Pomysł Radzik z Wedzim super, klub powinien to wykorzystać i zrobic takie akcje we wszystkich przedszkolach i szkołach to zaprocentuje

~Moniabrawo2011-06-02 16:20:46

Brawo chłopaki za wspaniały pomysł, szkoda że takie inicjatywy nie wychodzą od naszych "wspaniałych działaczy" pzdr dla trójcy(Tutus,Romek,Atomek)