Archiwum

21 08

Ekstraliga, I kolejka - Debiut Pawła Narojka w Budowlanych Lublin

Rozpoczął się nowy sezon ligowy, a my nadal pilnie śledzimy występy siedleckich wychowanków w Ekstralidze. W meczach inaugurujących I kolejkę rozegranych w dniach 20-21 sierpnia zagrało ich dziesięciu mimo przełożonego meczu w Łodzi.

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 27:18 (22:6). W drużynie gospodarzy na boisko wybiegł Adrian Chróściel, natomiast po przerwie w składzie debiutował Paweł Narojek (rezygnacja z członkostwa w MKS Pogoń), zawodnik WFS Siedlce Veterans.

Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 32:15 (10:12). W drużynie Lechii po zmianie stron znalażli się Krzysztof Krzewicki i Robert Kuźmiński...

Arka Gdynia - AZS AWF Warszawa 27:6 (10:6). W pierwszym składzie Arki na boisko wybiegł Konrad Chromiński, po przerwie dołączył do niego Robert Andrzejczuk, w składzie beniaminka zagrał wracający z Lublina Łukasz Powałka (definitywny transfer z MKS Pogoń) oraz Paweł Plichta. Na ławce rezerwowych zasiadł też Michał Wierzejski czekający na zakończenie pauzy po rezygnacji z członkostwa w MKS Pogoń.

Budowlani Łódź - Juvenia Kraków zostanie rozegrany 27 sierpnia, tam też nie zabraknie wychowanków z Siedlec.

Zdjęcie Dominik Staniszewski, więcej na: http://galeria.trojmiasto.pl/Oplacila-sie-gra-do-ostatnich-sekund-n50723.html

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy