Archiwum

27 03

Ekstraliga - Grali wychowankowie Pogoni

W sobotę, 27 marca rozegrano dziewiątą kolejkę Ekstaligi rugby, we wszystkich meczach zwyciężyli gospodarze, a na boiskach nie zabrakło wychowanków i byłych zawodników siedleckiej Pogoni. Łącznie pojawiło się ich na boiskach dziewięciu…

Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot 46:17 (22:17)

W składzie Budowlanych debiutował Władysław Grabowski, zawodnik Sokoła Lwów, który w poprzednich sezonach reprezentował Pogoń, nie zabrakło też na boisku wychowanka Pogoni Michała Mirosza, a z rezerwy jego brata Marka. Gdy nie ma meczy w swoim francuskim klubie, barwy Budowlanych reprezentuje też Kamil Bobryk.

Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 29:20 (22:20)

W Lechii zagrało dwóch wychowanków Pogoni Krzysztof Krzewicki (po powrocie ze Stanów Zjednoczonych) i Robert Kuźmiński.

Arka Gdynia - Juvenia Kraków 50:10 (38:10)

Arka wystawiła na mecz z Juvenią Roberta Andrzejczuka i Konrada Chromińskiego, obaj gracze przeszli do gdyńskiego klubu ponad dziesięć lat temu. W klubie trenuje także Karol Denisiuk, a jego brat Paweł również zawodnik Arki chwilowo przerwał treningi.

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 34:10 (10:0)

Wychowanek Pogoni Adrian Chróściel (na zdjęciu z lewej) zdobył dla Budowlanych jedno z przyłożeń, w składzie debiutował Łukasz Powałka wypożyczony do Lublina na rundę wiosenną. Nie można zapomnieć też o Jakubie Kryszczuku.

Foto Krzysztof Lewandowski, więcej zdjęć z meczu na www.rugby.info.pl

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy