Archiwum

09 10

Ekstraliga - V kolejka, w I lidze mecze się nie odbyły

W meczach V kolejki Ekstraligi rozegranych 8 i 9 października wystąpiło ponownie sześciu siedleckich wychowanków. Tragicznie natomiast wypadł weekend w I lidze, właściwie to wypadła ligowa kolejka. Siedlecka Pogoń nie pojechała do Pruszcza Gdańskiego, rezerwy Arki Gdynia nie zjawiły się na boisku Skry Warszawa, natomiast mecz BBRC Łódź z Ogniwem Sopot został przełożony na 29 października.
Budowlani Lublin - Budowlani Łódź 3:17 (3:14). Zespół lubelski do pierwszego składu wystawił Adriana Chóściela, który za tydzień ma szansę na debiut w reprezentacji seniorów, natomiast drużyna łódzka postawiła na Michała Mirosza i Władysława Grabowskiego.
Lechia Gdańsk - AZS AWF Warszawa 67:0 (48:0). W drużynie Lechii zagrali Krzysztof Krzewicki, który był autorem jednego z przyłożeń i Robert Kuźmiński, w zespole stołecznym grał zaś Michał Rosołek. Nie mogło też w ekipie AZS AWF zabraknąć Wojciecha Szoneckiego, który gra gościnnie w drużynie WFS Siedlce Veterans.
Orkan Sochaczew - Arka Gdynia 12:16 (7:3). Konrad Chromiński wybiegł w pierwszym składzie Arki.
Posnania Poznań - Juvenia Kraków 29:17 (10:12).

Lechia - AZS, foto. Piotr Pędziszewski/Trojmiasto.pl, więcej na: http://galeria.trojmiasto.pl/Szpital-w-Gdansku-ciezka-przeprawa-w-Sochaczewie-n52049.html

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy