Archiwum

24 10

Ekstraliga i I liga - VI kolejki

W meczach VI kolejki Ekstraligi rozegranych 22 i 23 października wystąpiło sześciu siedleckich wychowanków. Natomiast w najważniejszym meczu VI kolejki I ligi (czyli I kolejki  rewanżowej) siedlecka Pogoń pokonała w Łodzi BBRC 41:5.

AZS AWF Warszawa - Juvenia Kraków 30:5 (5:5). W stołecznym zespole zagrali Paweł Plichta, zdobywca jednego z przyłożeń oraz wchodzący z rezerwy Michał Rosołek i gościnnie grający w WFS Siedlce Veterans Wojciech Szonecki.

Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew 54:10 (23:5). Barwy Budowlanych reprezentowali Michał Mirosz oraz Władysław Grabowski, który zdobył dla gospodarzy przyłożenie.

Arka Gdynia - Posnania Poznań 44:8(15:8). W drużynie Arki od pierwszej minuty grał Konrad Chromiński.

Lechia Gdańsk - Budowalni Lublin 38:8(6:8). W gdańskim zespole zagrał zdobywca dwóch przyłożeń Krzysztof Krzewicki oraz Robert Kuźmiński, natomiast w pierwszym składzie Budowlanych na boisko wybiegł Adrian Chróściel.