Archiwum

04 10

Ligowy weekend: Ekstraliga - IV kolejka; I liga - IV kolejka

W meczach IV kolejki Ekstraligi rozegranych 1 października wystąpiło sześciu siedleckich wychowanków. Natomiast w najważniejszym dla nas meczu I ligi Pogoń Siedlce pokonała Skrę Warszawa 21:7.

Wyniki Ekstraliga:

AZS AWF Warszawa - Posnania Poznań 17:27 (5:27). W stołecznej drużynie po przerwie zagrał Michał Rosołek.

Arka Gdynia - Budowlani Lublin 28:13 (14:3). W zespole gospodarzy wybiegli na boisko Robert Andrzejczuk i Konrad Chromiński, goście od pierwszej minuty wystawili Adriana Chóściela (na zdjęciu).

Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk 46:12 (26:12). Jedno z przyłożeń zdobył dla Budowlanych Władysław Grabowski, nie mogło też zabraknąć Michała Mirosza, natomiast w drużynie Lechii z rezerwy na boisko wszedł Krzysztof Krzewicki.

Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew 25:27 (15:6).