Archiwum

20 06

Mistrzostwa Polski Weteranów, zmiany treningów i wyjazdu

Decyzją organizatorów imprezy zaszła zmiana godziny rozpoczęcia turnieju I Mistrzostw Polski Weteranów:

Ze względu na zmiany godzin rozgrywania meczy finałowych Mistrzostw Polski Juniorów (odbędą się wszystkie bezpośrednio po sobie) uległa zmianie godzina rozpoczęcia turnieju weteranów. Odprawa techniczna i losowanie numerów drużyn odbędzie się o godzinie 14.30, natomiast pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 15.30. Przewidywane zakończenie turnieju około godziny 18.30-19.00, po rozgrywkach organizatorzy przygotowali imprezę integracyjną.

Zbiórka drużyny WFS Siedlce Veterans, a następnie wyjazd do Sochaczewa na Mistrzostwa Polski Weteranów w sobotę, 25 czerwca o godzinie 10.30 z ul. Prusa 6, powrót około godziny 24.00, składka na uczestnictwo w imprezie integracyjnej po turnieju 50 zł.

Do Mistrzostw Polski Weteranów zostały tylko dwa treningi, najbliższy we wtorek, 21 czerwca o godzinie 19.00 na boisku pomiędzy ulicami Gospodarczą i Jana Pawła II, zmobilizujcie się to przetrenujemy taktykę na mecze w Sochaczewie.

Ostatni trening przed wyjazdem do Sochaczewa przeprowadzimy we czwartek, 23 czerwca o godzinie 17.00 także na boisku pomiędzy ulicami Gospodarczą i Jana Pawła II, jest to święto Bożego Ciała więc frekwencja powinna być 100%..

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy