Archiwum

16 06

Mistrzostwa Polski Weteranów, został tydzień i dwa treningi

Tradycyjny, czwartkowy serwis informacyjny WFS Siedlce Veterans:

W sobotę, 18 czerwca o godzinie 11.00 Pogoń Siedlce zmierzy się z AZS AWF Warszawa, stawką meczu będzie awans do Ekstraligi, spotykamy się dopingować nasz zespół na boisku pomiędzy ulicami Gospodarczą i Jana Pawła II (do 10.06.2011 Północną).

Do Mistrzostw Polski Weteranów został tylko tydzień i dwa treningi, najbliższy we wtorek, 21 czerwca o godzinie 19.00 na boisku pomiędzy ulicami Gospodarczą i Jana Pawła II, zmobilizujcie się to przetrenujemy taktykę na mecze w Sochaczewie.

Ostatni trening przed wyjazdem do Sochaczewa przeprowadzimy we czwartek, 23 czerwca o godzinie 17.00 także na boisku pomiędzy ulicami Gospodarczą i Jana Pawła II, jest to święto Bożego Ciała więc frekwencja powinna być 100%.

Wyjazd do Sochaczewa na Mistrzostwa Polski Weteranów w sobotę, 25 czerwca o godzinie 8.30 z ul. Prusa 6, powrót około godziny 22.00, składka na uczestnictwo w imprezie integracyjnej po turnieju 50 zł.

Zawodnikom wyjeżdżającym na międzynarodowy turniej do Poczdamu przypominam o wpłacie drugiej zaliczki do dnia 25 czerwca.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy