Archiwum

07 09

Odliczanie przed Honey Cup

Już niespełna dwa tygodnie dzielą nas od Międzynarodowego Turnieju Rugby Weteranów "Honey Cup". W imprezie zagrają: USPG Rugby Gex (Francja), Atlant Kaliningrad (Rosja), Poland Veterans (Reprezentacja) i gospodarze WFS Siedlce Veterans.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Piotr Karaś - Przewodniczący Rady Miasta Siedlce, który w sobotę, 22 września o godzinie 11.00 otworzy turniej. Godzinę wcześniej kierownicy i kapitanowie drużyn spotkają się z sędziami na odprawie technicznej uzgadniając szczegóły rozgrywek. Zakończenie gier planowane jest na godzinę 14.00, następnie wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście spotkają się na Honey Cup Party czyli tradycyjnej "trzeciej połowie".

Jeżeli jesteśmy przy temacie gości warto wymienić przynajmniej jednego, do Siedlec przyjedzie Marko Protega - Sekretarz Generalny European Veteran Rugby Association. W niedzielę spotka się on z Grzegorzem Borkowskim - Sekretarzem Generalnym Polskiego Zwiazku Rugby i przedstawicielami EVRA w Polsce Grzegorzem Pliszką i Jackiem Wierzbickim, rozmowy będą dotyczyły powierzenia stronie polskiej organizacji w 2015 roku największej imprezy europejskich weteranów Festiwalu Rugby.

Choć turniej zostanie rozegrany w ciągu jednego dnia, impreza potrwa od 21 do 23 września. W piątek, 21 września planowana jest prezentacja drużyn, natomiast w niedzielę, 23 września oprócz spotkania na linii EVRA - PZR zaplanowano uroczyste pożegnanie gości. 

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy