Archiwum

03 06

Półfinał I ligi: Pogoń Siedlce - Czarni Pruszcz Gd już w sobotę

Czwartkowy serwis informacyjny WFS Siedlce Veterans, wyjątkowo w piątek:

Już w sobotę o godzinie 11.00 mecz półfinałowy I ligi, Pogoń Siedlce zagra z Czarnymi Pruszcz Gdański na boisku przy ul. Północnej. O wygraną można być spokojnym gdyż w rundzie zasadniczej Pogoń wygrała oba mecze. Teraz kwestia finału, jeżeli wygra Skra gramy w Warszawie, ale w przypadku wygranej AZS finał rozgrywamy w Siedlcach.

W niedzielę jak zwykle zapraszamy na trening biegowy, spotykamy się o godzinie 9.00 przed Novym Kinem na ul. Wiszniewskiego.  Biegamy po parku więc jak ktoś się spóźni wie gdzie nas szukać, kto nie da rady biegać może jeździć rowerem. Opcja miejsca zbiórki to błonia siedleckie, decyzja zapadnie po sobotnim meczu.

Ukończony został nagrobek Mieczysława Strusa na cmentarzu Janowskim, na uroczyste złożenie kwiatów zapraszam w poniedziałek, 6 czerwca o godzinie 19.00, spotykamy się przed bramą boczną cmentarza. 

Kolejny trening we czwartek na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 7, zwiększmy frekwencję bo do turnieju mistrzowskiego nie pozostało wiele czasu. Dwa tygodnie przed imprezą dołożymy jeszcze jeden trening w tygodniu.

Sonda, która pojawiła się w czerwcu to propozycje jesiennego wyjazdu weteranów, głosujcie gdzie chcecie zagrać w końcu września lub na początku października.

Weterani na treningu 02.06.2011

Galeria

Komentarze

~PoloniaDo boju2011-06-03 21:39:25

Trzymamy kciuki za Pogoń.Old boy z Poznania.