Archiwum

22 11

Powrót do źródeł rugby - Pierwszy po 21 latach trening na sali SP 3

W czwartek, 22 listopada treningi wznowili weterani. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo, dawna Szkoła Podstawowa, a dziś Publiczne Gimnazjum nr 3 na ul. Sekulskiej 10. Niewiele się tam zmieniło od naszego ostatniego treningu bodajże w 1991 roku, każdy spędził tam sporo czasu na sali gimnastycznej czy prowizorycznej siłowni, niektórzy nie licząc szkoły 12 lat. Spotykać będziemy się regularnie w każdy czwartek o godzinie 19:30, w zależności od aury do końca lutego lub marca. Po treningu został przedstawiony projekt najważniejszych imprez w 2013 roku, po uściśleniu szczegółów i wysłuchaniu uwag zostanie rozesłany do zainteresowanych.

Kolejny pokaz odbędzie się w sobotę, 15 grudnia o godzinie 19.00, tym razem z taśmy 16 mm obejrzymy mecz Pucharu FIRA Polska - Portugalia rozegrany 28 kwietnia 1982 w Łodzi. Mecz nakręciła Wytwórnia Filmów Sportowych i Turystycznych „Sportfilm” na zlecenie Polskiego Związku Rugby.

Polski zespół rozpoczął w następującym składzie: Krzysztof Ciesielski - Marek Lesiak, Kazimierz Matczak, Krzysztof Jadach, Krzysztof Baraniecki - Bolesław Malarczyk - Zbigniew Kiciński - Grzegorz Gąsiorowski, Witold Pieniek, Krzysztof Krac, Adam Bartoszek, Ryszard Justyński, Robert Pietrzak, Jerzy Jumas, Henryk Krawczuk.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy