Archiwum

06 09

Puchar Świata z siedleckim akcentem już od 9 września

Puchar Świata rozpoczyna się już 9 września meczem Nowa Zelandia - Tonga, a zakończy się finałem 23 października. W Nowej Zelandii od soboty jest już Grzegorz Pliszka, który zostanie na wyspach do finału, jego relacje będziemy zamieszczać na stronie www.rugby.siedlce.pl

W Nowej Zelandii jest też ... były zawodnik Pogoni Siedlce, tu chwila żeby zastanowić się o kogo chodzi ... zgadliście?, jeżeli nie wyjaśniamy. W reprezentacji Gruzji zagra Vakhtang Maisuradze (obecnie 195 cm i 104 kg, II linia młyna) reprezentujący francuski klub Sporting Nazairien Rugby, a w latach 2008-2009 grający w siedleckiej Pogoni. Kibicujmy więc Vakhtangowi i reprezentacji Gruzji w meczach 14.09 ze Szkocją, 18.09 z Anglią, 28.09 z Rumunią i 02.10 z Argentyną. Pod uwagę był też brany jego brat Zviad z Locomotivi Tbilisi, ale ostatecznie na turniej nie pojechał.

Na transmisję i retransmisję wybranych meczy z polskim komentarzem zaprasza Polsat, oglądajmy więc razem to wydarzenie i niech święto rugby trwa przynajmniej do 23 października (wybrane mecze obejrzymy wspólnie w pubie Egoista, informacji szukajcie na stronie).

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy