Archiwum

01 02

Weterani jadą na mecze do Odessy

W dniach 28 kwietnia (sobota) - 03 maja (czwartek) weterani wyjeżdżają na mecze do Odessy.
Ze względu na wcześniejszą rezerwację biletów na pociąg i hotelu w Odessie potrzebna jest wczesna decyzja i wpłata zaliczki na transport.Wyjazd 6-dniowy to dobrze wykorzystany czas przy podróży nad morze Czarne trwającej dwie doby w obie strony. Cztery dni mamy w Odessie na mecze, zwiedzanie, plażowanie i inne atrakcje.
Wstępny scenariusz jest następujący:

Dzień 1 - 28 kwietnia (sobota)
Wyjazd z Siedlec lub Lublina autokarem do Lwowa, wieczorem wsiadamy do pociągu do Odessy. W ten sposób unikamy większości niespodzianek na granicy i związanych z ukraińskim transportem.

Dzień 2 - 29 kwietnia (niedziela)
Przyjeżdżamy do Odessy, zakwaterowanie, zwiedzanie miasta, wieczorem impreza na plaży dla chętnych kąpiel w morzu Czarnym.

Dzień 3 - 30 kwietnia (poniedziałek)
Rano czas wolny, po południu mecze z Odesskowym Rugbowym Bractwem, a następnie wspólny bankiet.

Dzień 4 - 01 maja (wtorek)
Uczestnictwo w imprezie 1 majowej, rejs statkiem, zakupy, wieczór wg własnych pomysłów np. dyskoteka.

Dzień 5 - 02 maja (środa)
Czas wolny, wizyta na największym bazarze w Odessie, po południu wykwaterowanie z hotelu, wieczorem wsiadamy do pociągu do Lwowa.

Dzień 6 - 03 maja (czwartek)
Rano przyjazd do Lwowa, krótka przerwa w podróży, śniadanie, około południa jedziemy autokarem do Lublina, a następnie do Siedlec.

Koszt wyjazdu to około 600-700 zł, zależy od ilości zawodników i osób towarzyszących, rodzaju hotelu, ceny biletów na pociąg i autobus itd. Na Wasze decyzje i wpłatę zaliczki (300 zł) czekam do 23 marca (piątek), pozostała część kwoty w dniu wyjazdu. Jest więc trochę czasu żeby sobie wszystko przemyśleć, załatwić urlop, a ze względu na wolne dni potrzeba go góra 1-2 dni.
Chęć wyjazdu wyraziły 23 osoby, jest to nasz trzeci wyjazd do Odessy więc przez następne kilka lat tam nie pojedziemy (inne miasta czekają), kto nie był zachęcam do wyjazdu, czy warto? spytajcie tych co byli.
Wszelkie pytania proszę kierować mailem na rugbus@op.pl lub telefonicznie na 604-353-162. Bliższe dane podam po rezerwacji autobusu i hotelu oraz zakupie biletów na pociąg.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy