Archiwum

06 01

Weterani podsumowali sezon 2011

Tradycyjne Wigilijno - Sylwestrowo - Noworoczne spotkanie weteranów odbyło się w piątek, 6 stycznia 2012 w Hotelu Hetman. Po opłatkowych życzeniach i powitaniu Nowego Roku podsumowano miniony sezon i przedstawiono plany na bieżący, nie obyło się też bez wspomnień. Nowością były upominki dla piętnastu zawodników z czołówki Rankingu Najaktywniejszych Graczy.
Podsumowanie sezonu 2011 odbyło się w formie prezentacji multimedialnej komentowanej na bieżąco przez uczestników. Podobnie było w przypadku planów na sezon 2012, najważniejsze imprezy to: wyjazd na turniej do Odessy, Mistrzostwa Polski, mecze w Rydze, międzypaństwowy mecz Ukraina - Polska we Lwowie, turniej Honey Cup w Siedlcach i mecze w Pradze. Dokładne terminy zostały podane w zakładce „Poland Veterans”. Zdjęcia z imprezy do obejrzenia w „Galerii”.

Poniżej przedstawiamy dziewiąte i zarazem finałowe notowanie 2011 roku "Rankingu Najaktywniejszych Graczy" zespołu WFS Siedlce Veterans. Przez dziewięć miesięcy punktowaliśmy obecność na treningach, meczach, turniejach i innych imprezach weteranów, każda z nich ma swoją wartość punktową, którą wspólnie ustaliliśmy. Kolejne notowanie opublikujemy na początku lutego 2012 roku, każdy rusza z zerowym kontem. Podsumowanie ogłosimy za rok, a piętnastka Najaktywniejszych Graczy może liczyć na upominki, które zostaną wyprodukowane tylko w tak niewielkiej ilości. W tym roku były to ręczniki, w kolejnym upominki będą na pewno ciekawsze i cenniejsze. Obecnie trenujemy w każdy czwartek w godzinach 19.00-20.30 na hali Szkoły Podstawowej nr 12, Siedlce, ul. Unitów Podlaskich 16 (szczegóły w zakładce treningi), o innych imprezach będziemy informować na stronie.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma komentarzy