News

30 11

Bal Rugby : Reaktywacja

Po blisko dziesięciu latach przerwy powrócił "Bal Rugby", tradycyjnie w Hotelu Hetman i tradycyjnie do rana, okazją było podsumowanie obchodów XXXV-lecia Rugby w Siedlcach, impreza udana więc nie wyklucza się kontynuacji.
.
Oprócz dobrej zabawy na balu był czas na krótkie podsumowanie obchodów rocznicowych i wcześniejsze niż zwykle sezonu 2014 siedleckich weteranów. W tym roku zagrali oni pięć meczy jako WFS Siedlce Veterans oraz siedem w składzie Poland Veterans, ogółem w akcjach wzięło udział 44 osoby. Wyniki w formie tabeli opublikujemy w tygodniu, teraz tylko podamy, że zwyciężył Wojciech Plichta przed Jackiem Wierzbickim i Andrzejem Kosylem. Po północy razem z Andrzejem Sisikiem rozpoczął on świętowanie „Andrzejek” więc była kolejna okazja do wzniesienia toastów.
.
Ostatnią w tym roku okazją do wspólnej zabawy będzie promocja książki „Historia Siedleckiego Rugby w Anegdocie”, zapraszamy we czwartek, 18 grudnia o godzinie 19.00 do Pubu Mylna (Siedlce, ul. Orzeszkowej 2). Szczegóły wkrótce... 

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150