News

05 06

Festyn Rodzinny z rugby w siedleckim Przedszkolu nr 22

Rugbiści Miejskiego Klubu Rugby realizując program „Akademia Małego Rugbisty” wzięli udział w Festynie Rodzinnym w Miejskim Przedszkolu 22 w Siedlcach. Dzieci uczestniczyły w szeregu konkursów z piłką do rugby, przeciągały z zawodnikami linę, a na zakończenie rzucały i odbierały sobie „jajo”. Rodzice przyglądający się zmaganiom milusińskich cierpliwie czekali aż dzieci zaczną zajadać przygotowane smakołyki i sami ruszyli do przeciągania liny z rugbistami. 

Gośćmi Festynu byli Ewa Orzełowska, wicemarszałek województwa mazowieckiego i Kamil Bobryk, kapitan reprezentacji seniorów, Rugbista Roku 2011. Dzieci mogły dostać zdjęcia z autografem „Bobra” i zrobić pamiątkowe zdjęcie. W podziękowaniu za organizację sportowej części Festynu Paweł Narojek otrzymał z rąk dyrektor Elżbiety Mazur certyfikat „Przyjaciela Przedszkola”. Natomiast wszystkie dzieci, a była ich setka dostały czekolady od firmy E.Wedel, której składamy serdeczne podziękowania.

Galeria

Komentarze

~aska2517Rodzinny piknik2012-06-05 20:19:38

Super sprawa z tym piknikiem, widać że dzieci fajnie się bawiły, ale również zauważyłam że dorośl też mieli frajdę. Brawo Rugbiści i oby tak dalej.
dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150