News

22 08

Honey Cup - Międzynarodowy Turniej Rugby w Siedlcach

W dniach 30 sierpnia - 01 września w Siedlcach odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Rugby Weteranów "Honey Cup", imprezę przygotowuje Miejski Klub Rugby.

W turnieju zagrają cztery drużyny: Atlant Kaliningrad (Rosja), Sokół Lwów (Ukraina), Poland Veterans i gospodarze WFS Siedlce Veterans. Oprócz tradycyjnego pucharu zwycięzca turnieju otrzyma ręcznie malowany garnek wypełniony miodem.

Patronat Honorowy nad imprezą ponownie objął Piotr Karaś - Przewodniczący Rady Miasta Siedlce, który w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 11.00 otworzy turniej. Godzinę wcześniej kierownicy i kapitanowie drużyn spotkają się z sędziami na odprawie technicznej uzgadniając szczegóły rozgrywek. Zakończenie gier planowane jest na godzinę 14.00, następnie wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście spotkają się na Honey Cup Party czyli tradycyjnej "trzeciej połowie" gdzie nastąpi wręczenie trofeów.

Choć turniej Honey Cup zostanie rozegrany w ciągu jednego dnia, impreza potrwa od 30 sierpnia do 01 września. W piątek, 30 sierpnia planowana jest prezentacja drużyn i spotkanie z działaczami Sokoła Lwów dotyczące udziału siedleckiej drużyny w rozgrywanym na Ukrainie turnieju Karpacka Jesień, natomiast w niedzielę, 01 września zaplanowano spotkanie na linii European Veteran Rugby Association - Miejski Klub Rugby dotyczące organizacji w Siedlcach Europejskiego Festiwalu Weteranów w 2017 roku oraz uroczyste pożegnanie gości. 

Turniej zostanie rozegrany na boisku bocznym stadionu Agencji Rozwoju Miasta przy ul. Jana Pawła II 6 w Siedlcach.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150