News

25 08

Jedziemy na mecz Polska v Szwecja

W sobotę, 7 września o godzinie 15.00 na stadionie warszawskiej Polonii przy ul. Konwiktorskiej 6 reprezentacja Polski zmierzy się ze Szwecją w pierwszym meczu rundy rewanżowej Pucharu Europy Narodów i Eliminacji Pucharu Świata.

Warto się wybrać do Warszawy żeby ten mecz obejrzeć z trybuny stadionu Polonii, dwa poprzednie spotkania na tym obiekcie były świetnie zorganizowane, a atmosfera wspaniała. Powołania na mecz dostali siedleccy zawodnicy Kamil Bobryk, Adrian Chróściel i Dawid Lorentowicz, to kolejny powód żeby ten mecz zobaczyć na żywo.

Organizujemy więc grupowy wyjazd na to spotkanie, start z Siedlec około godziny 12.00, powrót z Warszawy około godziny 20.00. Bilety na to wydarzenie kosztują 10 zł (trybuna kamienna) i 25 zł (trybuna główna), do tego trzeba doliczyć koszt transportu (autobus, bus) zależny od ilości osób, które wezmą udział w wyjeździe.

Zgłoszenia (bilet + przejazd) do dnia 31 sierpnia br. telefonicznie (604-353-162) lub mailowo (rugbus@op.pl). Ze względu na fakt, że zakupione bilety odbieramy w kasach Polonii bezpośrednio przed meczem nie przyjmujemy zgłoszeń na same bilety, można je kupić na eBilet.pl

Polacy walczą w grupie z Czechami, Mołdawią, Niemcami, Szwecją i Ukrainą. Wprawdzie zajmują dopiero czwarte miejsce, ale nadal mają szanse awansu. Właśnie sensacyjna porażka ze Szwedami zepchnęła Polskę na czwartą lokatę, pod wodzą nowego trenera Marka Płonki biało-czerwoni będą chcieli się zrewanżować odnosząc efektowne zwycięstwo z bonusem.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150