News

08 11

Niemcy v Polska dla tych co mogą i nie mogą być w Berlinie

Nasza reprezentacja 09 listopada rozegra w Berlinie decydujący o szansach na awans mecz z Niemcami. Do stolicy wybiera się rekordowa liczba polskich kibiców, którzy o 14.30 zasiądą na trybunach Sportforum Berlin dopingować biało-czerwonych. Nie wszyscy jednak tam się znajdą, a wtedy mecz można będzie obejrzeć w internecie na stronie http://imprezylive.pl/. A obejrzeć go warto, a nawet trzeba, na boisku bowiem wystąpi czterech siedleckich rugbistów: Kamil Bobryk, Adrian Chróściel, Dawid Lorentowicz i Michał Wierzejski. Zanim to się stanie o 11.00 zostaną rozegrane jednocześnie dwa przedmecze, Reprezentacja Berlina v Poland Veterans i Niemcy U18 v Polska U18.

W weekend dwa mecze światowej czołówki proponuje swoim widzom telewizja Polsat, w sobotę o 0.00 rozpocznie się retransmisja meczu Francja - Nowa Zelandia (Polsat Sport), a w niedzielę o 8.30 meczu Włochy - Australia (Polsat Sport Extra).

Niecierpliwi wyniku pojedynku Kogutów z All Blacks mogą o 20.50 zobaczyć ten mecz na żywo, transmisję zapowiada kanał France 2.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150