News

10 08

Okrojona Plażówka

Tylko siedem drużyn w trzech kategoriach wiekowych stanęło na starcie XII Otwartych Mistrzostw Siedlec w Rugby Plażowym zorganizowanych przez Miejski Klub Rugby, był to niestety najsłabiej obsadzony turniej w historii imprezy.

Upał i gorący piasek nie wszystkim przypada do gustu, większość zamiast ganiać za owalną piłką woli kąpiel w Zalewie lub po prostu pozostanie w domu. Ci, którzy przyszli na plażowe boisko nie oszczędzali się pokazując, że do gry w rugby potrzebny jest charakter, a nie tylko warunki fizyczne czy umiejętności. W kategorii 10-13 lat „AK47” dwukrotnie pokonał „FC Krawężnik”, w kategorii 14-17 lat „MKR” wygrał z „Ratownikami” i „Kabanosami”, natomiast w kategorii Open drużyna „Oddaj Radio” złożona z graczy Pogoni Siedlce wygrała dwa mecze z zespołem „Na Bombie” z Miejskiego Klubu Rugby.
.
Wyniki
Kategoria 10-13 lat
AK47 v FC Krawężnik 5:1
FC Krawężnik v AK47 2:3
Kolejność: 1.AK47 (skład zespołu- Igor Pątek, Krystian Adamiak, Bartek Stańczuk, Dawid Enihowt), 2.FC Krawężnik.
Kategoria 14-17 lat
Ratowniki v MKR 2:4
MKR v Kabanosy 5:1
Kabanosy v Ratowniki 0:5
Kolejność: 1.MKR (skład zespołu- Jakub Wyrozębski, Patryk Chromiński, Mariusz Głozak, Kornel Wereda), 2.Ratowniki, 3.Kabanosy.
Kategoria Open
Na Bombie v Oddaj Radio 1:4
Oddaj Radio v Na Bombie 6:1
Kolejność: 1.Oddaj Radio (skład zespołu- Jakub Kryszczuk, Przemek Rajewski, Rafał Biernacki, Mateusz Lament), 2.Na Bombie (skład zespołu- Grzegorz Chomka, Tomasz Radzikowski, Wojciech Plichta, Grzegorz Pliszka).
Sędziowali: Wojciech Plichta, Krzysztof Kisieliński i Paweł Kuligowski.
.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150