News

26 01

Poland Veterans zagrają w Odessie

W dniach 14-19 maja br. drużyna Poland Veterans wyjeżdża na turniej Odesska Fala do ... tak zgadliście do Odessy. Ze względu na wcześniejszą rezerwację biletów na pociąg i hotelu w Odessie potrzebna jest szybka decyzja do końca stycznia.
Wyjazd sześciodniowy to dobrze wykorzystany czas przy podróży nad Morze Czarne trwającej dobę w jedną stronę, daje to nam cztery dni w Odessie na turniej, zwiedzanie, plażowanie (w maju już można!) i inne atrakcje. Wstępny scenariusz:

Dzień 1 - 14 maja (środa)
Wyjazd z Siedlec (4.00) lub Lublina (6.00) autokarem do Lwowa, wieczorem (około 19.00) wsiadamy do pociągu do Odessy. W ten sposób unikamy większości niespodzianek na granicy i związanych z ukraińskim transportem.

Dzień 2 - 15 maja (czwartek)
Przyjeżdżamy do Odessy około 7.00, zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie miasta, wieczorem impreza na plaży dla chętnych kąpiel w Morzu Czarnym.

Dzień 3 - 16 maja (piątek)
Czas wolny, propozycje: odesskie Katakumby, wizyta na największym bazarze, zakupy, wieczór wg własnych pomysłów np. dyskoteka, rajd po knajpkach.

Dzień 4 - 17 maja (sobota)
Dzień meczowy, całodzienny turniej „Odesska Fala”, po imprezie wspólny bankiet wszystkich zespołów.

Dzień 5 - 18 maja (niedziela)
Czas wolny, propozycje: wizyta w delfinarium „Nemo”, rejs statkiem, zakupy, po południu wykwaterowanie z hotelu, wieczorem wsiadamy do pociągu do Lwowa.

Dzień 6 - 19 maja (poniedziałek)
Rano przyjazd do Lwowa, krótka przerwa w podróży, śniadanie, około południa jedziemy autokarem do Lublina, a następnie do Siedlec.

Koszt wyjazdu to około 700 zł, zależy od ilości zawodników i osób towarzyszących, klasy hotelu i rodzaju transportu. Do tego trzeba doliczyć koszt bankietu (w 2012 roku było to 20 euro). Czy warto jechać do Odessy? Najlepiej spytać tych co już byli.

Galeria z wyjazdu w 2012 roku: http://rugby.siedlce.pl/Galeria/WFS_grali_nad_Morzem_Czarnym,30

Relacja z wyjazdu w 2012 roku: http://rugby.siedlce.pl/Newsy/Odessa_2012__Rugbisci_WFS_grali_nad_Morzem_Czarnym,251

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150