News

21 03

Polska v Mołdawia - Konferencja Prasowa w Siedlcach

W Parku Wodnym Siedlce odbyła się Konferencja Prasowa przed meczem Pucharu Narodów Europy Polska v Mołdawia, który zostanie rozegrany w sobotę, 05 kwietnia o godzinie 14.00 na boisku ARM przy ul. Jana Pawła II 6 w Siedlcach.

Udział wzięli Prezydent Miasta Wojciech Kudelski, przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka, prezes ARM Mariusz Gruda, wiceprezes PZR Robert Pietrzak, manager reprezentacji Maciej Brażuk, sponsorzy, zawodnicy reprezentacji, przedstawiciele Pogoni, Miejskiego Klubu Rugby, zaproszeni goście, a przede wszystkim dziennikarze mediów krajowych, regionalnych i lokalnych. Konferencję poprowadził Robert Małolepszy, a głos zabierali kolejni uczestnicy informując o przygotowaniach do meczu i imprezach towarzyszących.

Wszystkich, którzy nie chcą przegapić tego wydarzenia informujemy, że bilety, które dotychczas można było nabyć tylko na www.ebilet.pl będą od poniedziałku, 24 marca do kupienia w Parku Wodnym Siedlce, a w sobotę od godziny 10.00 sprzedaż biletów ruszy w dwóch kasach Stadionu ARM.  

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150