News

06 10

Ranking Najaktywniejszych Graczy

Przedstawiamy ósme notowanie "Rankingu Najaktywniejszych Graczy" zespołu WFS Siedlce Veterans. Tylko osiem osób nie zmieniło pozycji, trzydzieści dwie zanotowały awanse lub spadki, ponownie mamy też trzy nowe osoby w notowaniu. Przypominamy, że punktujemy obecność na treningach i innych imprezach weteranów, każda z nich ma swoją wartość punktową. Kolejne notowanie opublikujemy na początku listopada, a podsumowanie nastąpi na styczniowej imprezie kończącej sezon. Piętnastka Najaktywniejszych Graczy może liczyć na upominki, a pierwsza trójka na nagrody i trofea. O innych imprezach będziemy informować na stronie. Oznaczenia w notowaniu: (bz) - pozycja bez zmian, (+) - awans, (-) - spadek, (n) - nowy zawodnik w tegorocznym rankingu.

W październiku i listopadzie trenujemy w każdy piątek o godzinie 19.00 na boisku Orlika przy Szkole Podstawowej nr 7, Siedlce, ul. Starowiejska 23. Najbliższa impreza to wyjazd do Lwowa na Międzynarodowy Turniej Weteranów „Karpacka Jesień” 11-13.10.2013.

WAŻNE: Tydzień później, w piątek, 18 października zapraszam na zebranie drużyny przed treningiem o godzinie 19.00, proszę wszystkich o przybycie, także tych nie trenujących. Jest dużo czasu żeby sobie godzinkę wygospodarować.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150