News

10 01

Turniej Noworoczny w Rugby - Rywalizowały Szkoły Podstawowe

Miejski Klub Rugby zorganizował pierwszą w tym roku imprezę dla młodzieży z siedleckich szkół podstawowych. W Turnieju Noworocznym w Rugby Tag wzięło udział siedem drużyn z sześciu szkół, zwyciężył zespół Szkoły Podstawowej nr 6 przed SP nr 9 i SP nr 4.

Rozgrywki eliminacyjne przeprowadzono w dwóch grupach, zdecydowanie swoją grupę wygrała SP nr 6 w decydującym meczu pokonując SP nr 5 4:0, natomiast w drugiej poziom był bardziej wyrównany, SP nr 9 i SP nr 4 zremisowała w bezpośrednim meczu 4:4 i o kolejności decydował bilans w meczach z innymi drużynami. W meczu o V miejsce SP nr 7 pokonała SP nr 12 4:2. Trzecią lokatę wywalczyła SP nr 4 pokonując SP nr 5 5:0. W meczu finałowym spotkały się SP 6 i SP 9, gra była wyrównana i zakończyła się remisem 2:2, w dogrywce przyłożenie zdobyła SP 6 wygrywając ostatecznie 3:2.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali zimowe czapki Miejskiego Klubu Rugby, zamiast chorować lepiej chyba przyjść na trening czy turniej, kolejny „Zima z Jajem” już w lutym.

Wyniki eliminacji:
Grupa A
Szkoła Podstawowa nr 7 - Szkoła Podstawowa nr 6 4:1
Szkoła Podstawowa nr 5 - Szkoła Podstawowa nr 7 3:2
Szkoła Podstawowa nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 5 4:0
Grupa B
Szkoła Podstawowa nr 9 - Szkoła Podstawowa nr 4 4:4
Szkoła Podstawowa nr 7 II - Szkoła Podstawowa nr 12 3:1
Szkoła Podstawowa nr 12 - Szkoła Podstawowa nr 9 0:3
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 7 II 5:3
Szkoła Podstawowa nr 12 - Szkoła Podstawowa nr 4 1:2
Szkoła Podstawowa nr 9 - Szkoła Podstawowa nr 7 II 4:0

Kolejność
Grupa A: 1. SP nr 6, 2. SP nr 5, 3. SP nr 7.
Grupa B: 1. SP nr 9, 2. SP nr 4, 3. SP nr 12, 4. SP nr 7 II.

Finały
O V miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 - Szkoła Podstawowa nr 12  4:2
O III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 5 5:0
O I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 9 2:2, po dogrywce 3:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 6 (Kuba Bogatek, Piotr Husarek, Mateusz Kokoszkiewicz, Przemek Kokoszkiewicz).
2. Szkoła Podstawowa nr 9 (Michał Kodzis, Jakub Krupa, Filip Nowak, Dawid Pasik).
3. Szkoła Podstawowa nr 4 (Kuba Kosyl, Kacper Krupa, Hubert Niedziółka, Adrian Rybaczuk).
4. Szkoła Podstawowa nr 5.
5. Szkoła Podstawowa nr 7.
6. Szkoła Podstawowa nr 12.
7. Szkoła Podstawowa nr 7 II.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150