News

14 10

Walia wygrała Mini RWC

We wtorek, 13 października 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Turniej Rugby Tag "Mini Puchar Świata". 20 drużyn szkolnych wylosowało nazwę państwa uczestniczącego w Pucharze Świata i zostało podzielonych na cztery grupy eliminacyjne. Drużyna Miejskiego Klubu Rugby startowała w imprezie jako Urugwaj w Grupie A z Anglią, Walią, Australią i Fiji. W Warszawie tak jak na „prawdziwym” Pucharze Świata Urugwaj nie wyszedł z grupy eliminacyjnej. Turniej wygrała reprezentacja Walii pokonując w finale Kanadę 4:2, brązowy medal przypadł drużynie Tonga, która pokonała po dogrywce Anglię 3:2.

Wyniki Grupy A: Anglia - Fidżi 2:1, Walia - Urugwaj 6:0, Australia - Fidżi 0:4, Anglia - Walia 1:2, Australia - Urugwaj 6:0, Walia - Fidżi 6:2, Australia - Anglia 1:4, Fidżi  - Urugwaj 6:2, Australia - Walia 1:7, Anglia - Urugwaj 6:0.
Kolejność Grupy A: 1.Walia; 2.Anglia; 3.Fidzi; 4.Australia; 5.Urugwaj