News

12 10

Weterani kończyli sezon we Lwowie

Drużyna Poland Veterans zakończyła sezon udziałem w międzynarodowym turnieju Karpacka Jesień we Lwowie.

.
Udział polskiego zespołu stał pod znakiem zapytania, część zawodników myśli bowiem, że Ukraina należy do Unii Europejskiej i do wyjazdu wystarczy dowód osobisty. Poland Veterans nie złamali jednak słowa danego drużynie Siwe Lwy i choć w okrojonym składzie stawili się we Lwowie, na boisku wspomogli ich Gruzin i Australijczyk.
.
Polski zespół rozegrał dwa mecze ulegając Siwym Lwom Lwów 0:10 i reprezentacji Kijowa 0:10. Mimo, że w turnieju uczestniczył jeszcze zespół ORB Odessa z Poland Veterans nie zagrał. Bowiem zgodnie z zasadami European Veteran Rugby Assiciation każda drużyna rozegrała po dwa mecze i nie było ogólnej klasyfikacji, a nagrody tylko za udział w imprezie.
.
Sezon rozgrywek już się wprawdzie zakończył, ale w tym roku będzie jeszcze jedna okazja do spotkania. Z okazji XXXV-lecia Rugby w Siedlcach i X-lecia drużyny WFS Siedlce Veterans w sobotę, 29 listopada odbędzie się „Bal Rugby”, szczegóły dostępne pod adresem rugbus@op.pl lub 604-353-162.
.
11.10.2014 Lwów, Karpacka Jesień
Siwe Lwy Lwów v Poland Veterans 10:0 (5:0)
Reprezentacja Kijowa v Poland Veterans 10:0 (10:0)
Poland Veterans: Budowlani Łódź- Adam Kociński, Cezary Zabokrzycki; Old Blacks Pruszcz Gdański- Bogusław Olszewski; Lechia Gdańsk- Piotr Płoszaj, Łukasz Talaga; Ogniwo Sopot- Rafał Bednarek; ORC Poznań- Piotr Minkin; WFS Siedlce- Grzegorz Chomka, Sławomir Kłosiewicz, Wojciech Plichta, Andrzej Sisik, Jacek Wierzbicki; gościnnie- Giorgi Ghudushauri (Gruzja) i Dominic Hodel (Australia).

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150