News

21 04

Wielkanocna Gra z zagadką

Miejski Klub Rugby zorganizował w Lany Poniedziałek kolejną „Wielkanocną Grę”, tradycyjny mecz podkreślający związek Wielkanocy z rugby.

W tym roku z grze nie brali udziału zawodnicy Pogoni, którzy rozgrywali w tym dniu ligowy mecz w Sochaczewie. Tradycyjny mecz zagrali więc zawodnicy WFS Siedlce Veterans i Miejskiego Klubu Rugby w składach mieszanych nazwanych od koszulek Trutniami i Rekinami. Pierwsze punkty zdobyły Rekiny, ale potem przeważały Trutnie, które do przerwy prowadziły 35:25, a mecz wygrały 60:55. Najskuteczniejszym zawodnikiem był Irek Gręziak, który zdobył dla Rekinów 20 punktów. Zdjęcia z meczu autorstwa Marty Lipińskiej do obejrzenia w "Galerii".

Na zakończenie meczu postanowiono rozwiazać zagadkę ile osób zmieści się na „Kanapie” czyli Tomku Barczaku, po przeliczeniu zawodników leżących na Tomku stwierdzono, że na „Kanapie” mieści się 7 osób.

Szkoda, że nie wszyscy zrobili sobie przerwę w świętowaniu, dwunastu graczy na ponad tysiąc, który przewinął się przez siedleckie boiska przez XXXV lat to niewiele.

Wielkanocna Gra, Siedlce 21.04.2014, Towarzyski
Trutnie - Rekiny 60:55 (35:25).
Składy i punkty: Trutnie- Jarosław Borkowski II 5, Grzegorz Chomka 10, Jan Czyż 15, Lesław Kodzis 10, Zbigniew Koper 15, Wojciech Plichta 5; Rekiny- Tomasz Barczak 5, Ireneusz Gręziak 20, Andrzej Kosyl 5, Tomasz Radzikowski 10, Jacek Wierzbicki 5, Zbigniew Wyrębiak 10. Sędzia: Marek Ślepowicz.

Galeria

Komentarze

Artykuł nie ma jeszcze komentarzy

dodaj komentarz
  • Nick:
  • Tytul:
  • Treść:
  • Pozostało znaków:150